Przygotuj się na KSeF z Naszym Ekspertem – Bezpłatny Webinar!

Czy jesteś gotowy na rewolucję w obsłudze elektronicznych faktur, jaką wprowadza Krajowy System e-Faktur (KSeF)? Dołącz do naszego bezpłatnego webinaru w dniu 5 grudnia 2023 o godz. 10:00, aby poznać najnowsze wskazówki i strategie od wiodących ekspertów w tej dziedzinie.

„Co radzą Eksperci w zakresie przygotowania na obsługę KseF? Teoria i praktyka” to unikalna okazja, aby zanurzyć się w świecie e-faktur. Dowiesz się, jakie wyzwania formalno-prawne niesie ze sobą KSeF i jak najlepiej przygotować Twoją firmę do tych zmian.

Podczas webinaru eksperci, w tym uznany specjalista Bogdan Zatorski, przedstawią realne scenariusze obiegu dokumentów i podzielą się praktycznymi wskazówkami, które możesz od razu zastosować w swojej organizacji. Będzie też czas na sesję pytań i odpowiedzi, gdzie będziesz miał okazję zadać pytania i uzyskać indywidualne porady.

Nie przegap tej szansy, aby nauczyć się od najlepszych i dostosować swoje procesy biznesowe do nowych standardów KSeF. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od obecnie używanego oprogramowania biznesowego.

Wypełnij formularz, aby otrzymać nagranie z Webex-u !