Oferta - Biuro Rachunkowe - SaldeoSMART

SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja online, która analizuje skanowane dokumenty Firmy (faktury sprzedażowe i kosztowe) oraz pobiera z nich potrzebne do księgowania informacje (daty, kwoty netto
i VAT według stawek, dane kontrahenta, numer konta bankowego).
Dzięki temu, odczytane faktury można zaimportować bezpośrednio do Państwa programu księgowego, bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

SaldeoSMART pozwala na znaczną oszczędność czasu i redukcję kosztów (nawet o 50%) związanych z wprowadzaniem dokumentów do programu księgowego.

SaldeoSMART integruje się obecnie z ponad 20-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch Optima, Klasyka, Sage Symfonia, R2Księga, Insert, Enova, TaxPro, Buchalter i inne.

 • Dzięki SaldeoSMART:
  ograniczysz koszty związane z przetwarzaniem dokumentów (nawet o 50%),
 • oszczędzisz czas, który wcześniej zajmowało ręczne wprowadzanie dokumentów do programów,
 • wszystkie dokumenty Firmy będą dostępne w formie elektronicznej 24h/dobę,
 • zwiększysz efektywność pracy pracowników,
 • obsłużysz więcej firm w tym samym czasie,
 • wyszukanie potrzebnego dokumentu będzie niezwykle szybkie.

3 kroki do wygody i oszczędności w Twojej firmie
Zeskanuj dokumenty i przekaż je do odczytania w SaldeoSMART

Już w SaldeoSMART możesz dokonać wstępnej dekretacji, poprzez nadanie dokumentom kategorii, opisów zdarzeń lub przydzielenie ich do odpowiedniego rejestru (dziennika). Dzięki temu przeniesienie do programu księgowego będzie szybkie i skuteczne.

Zweryfikuj i zatwierdź otrzymane wyniki.

Korzystaj z elektronicznego archiwum dokumentów 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

Archiwum tworzy się dla Ciebie automatycznie.
Już nie trzeba przeszukiwać segregatorów, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, aby błyskawicznie odnaleźć potrzebne pliki.

Dokumenty możesz załączać bezpośrednio ze skanera za pomocą aplikacji SaldeoPULPIT.
SaldeoSMART automatycznie odczyta dane z dokumentów księgowych, a po zakończeniu odczytywania poinformuje Cię o tym poprzez wiadomość email.

Zweryfikuj i zatwierdź otrzymane wyniki.

Pobierz plik z dokumentami i zaimportuj je do programu księgowego.

Dokumenty importowane są do programu księgowego zgodnie ze standardowymi mechanizmami programu i specyfikacją producenta programu. Tak, aby wczytanie dokumentów do programu pozwalało na ich właściwe księgowanie.

Komfort i bezpieczeństwo danych

SaldeoSMART to aplikacja dostępna online (poprzez przeglądarkę internetową).

Dzięki temu korzystanie z niej jest szybkie, wygodne i nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji, ani inwestycji w sprzęt. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i jedna z przeglądarek: Google Chrome, Firefox, Internet Explorer w wersji 7, 8 lub Safari.

Dzięki dostępowi online:

 • wszystkie dokumenty zawsze są pod ręką dla upoważnionych osób,
 • nie trzeba nic instalować na komputerach w firmie,
 • zawsze działasz na najnowszej wersji oprogramowania, gdyż wszelkie aktualizacje odbywają się automatycznie bez zakłóceń w pracy z aplikacją.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna dzięki temu, że:

 • dane w Aplikacji są szyfrowane przy użyciu klucza SSL (Secure Socket Layer), stosowanego m.in. w zabezpieczeniach bankowości internetowej,
 • dostęp do danych ma wyłącznie Użytkownik za pomocą indywidualnego loginu i hasła do konta,
 • jest zabezpieczona przed ewentualną utratą danych Użytkownika – codziennie wykonywane są kopie zapasowe danych,
  budynek i urządzenia (serwery), na których przechowywane są dane Użytkowników spełniają rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa.

Kliknij i Poproś o Ofertę

Co radzą Eksperci w zakresie przygotowania na obsługę KseF? Teoria i praktyka

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez spółkę Symfonia Sp. z o.o. w celach przesyłania mi na podany adres e-mail materiałów związanych z konferencją oraz newsletterów, informacji o nowościach i promocjach. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" wyrażam zgodę na udostępnienie przez Patcom Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w w/w formularzu spółce Symfonia Sp. z o.o. w celu umożliwienia tejże spółce przesyłania na podany adres e-mail materiałów związanych z konferencją oraz newsletterów, informacji o nowościach i promocjach. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" informuję, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności Patcom Sp. z o.o.

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" informuję, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności Symfonia Sp. z o.o.