Oferta dla Firmy bądź Biura rachunkowego.

Kim Jesteś? Jesteś?Jesteś?

Prosimy wybrać, jaką ofertę chciałbyś poznać!

Firma

Prowadzisz Działalność lub Sp. z o.o.?
Poznaj jaką mamy ofertę dla Twojej FIRMY!!

Biuro Rachunkowe

Zajmujesz się prowadzeniem księgowości dla swoich klientów? Dobrze trafiłeś.
Poznaj szczegóły Naszej Oferty!

Bądź na bieżąco!

Aktualności

Przygotuj się na KSeF z Naszym Ekspertem – Bezpłatny Webinar!

Czy jesteś gotowy na rewolucję w obsłudze elektronicznych faktur, jaką wprowadza Krajowy System e-Faktur (KSeF)? Dołącz do naszego bezpłatnego webinaru w dniu 5 grudnia 2023 o godz. 10:00, aby poznać najnowsze wskazówki i strategie od wiodących ekspertów w tej dziedzinie. „Co radzą Eksperci w zakresie przygotowania na obsługę KseF? Teoria i praktyka” to unikalna okazja, […]

Patcom - Oprogramowanie dla biznesu.

Co radzą Eksperci w zakresie przygotowania na obsługę KseF? Teoria i praktyka

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez spółkę Symfonia Sp. z o.o. w celach przesyłania mi na podany adres e-mail materiałów związanych z konferencją oraz newsletterów, informacji o nowościach i promocjach. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" wyrażam zgodę na udostępnienie przez Patcom Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w w/w formularzu spółce Symfonia Sp. z o.o. w celu umożliwienia tejże spółce przesyłania na podany adres e-mail materiałów związanych z konferencją oraz newsletterów, informacji o nowościach i promocjach. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" informuję, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności Patcom Sp. z o.o.

*Klikając przycisk "Zapisz się na webinar*" informuję, że zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności Symfonia Sp. z o.o.