Przejdź do strony głównejKontakt

System Sage Symfonia ERP - opis

Zarządzaj skutecznie swoim biznesem

System Symfonia ERP to rozwiązanie  do zarządzania średnim lub większym przedsiębiorstwem, umożliwiające osiąganie trwałych i wymiernych korzyści biznesowych.

Wspiera zarządzanie strategicznymi obszarami i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Przyczynia się do wzrostu efektywności oraz optymalizacji kosztów jego funkcjonowania. Natychmiastowy dostęp do wiarygodnej i spójnej informacji zarządczej, pozwala elastycznie reagował na zmiany rynkowe, wpływa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej oraz obniża ogólne ryzyko prowadzenia działalności.

 

Jeden system, trzy poziomy zaawansowania

W każdym z niżej wymienionych obszarów rozwiązania Sage Symfonia pozwalają na obsługę kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie na trzech różnych poziomach zaawansowania w zależności od stopnia automatyzacji i złożoności tychże procesów.

Każdy poziom realizuje wszystkie podstawowe procesy biznesowe, które zachodzą
w przedsiębiorstwie.

Poziom wyższy zawsze zawiera funkcjonalności poziomu niższego. Przejście między poziomami jest banalnie proste i szybkie, bez konieczności migracji danych czy procesu wdrożeniowego.

Poziomy produktów można dowolnie łączyć między obszarami biznesowymi. Możesz wybrać poziom ekonomiczny w obszarze handlowym, uniwersalny w obszarze finansowo-księgowym
i profesjonalny w kadrowo-płacowym, a wszystkie będą ze sobą współpracować.

Wszystkie rozwiązania są dostępne w subskrypcji, co znacznie obniża koszty rozpoczęcia pracy, a także pozwala na elastyczne zmiany pakietów.

Poziom Ekonomiczny

Stworzony dla przedsiębiorstw i użytkowników, którzy szukają rozwiązań informatycznych do obsługi podstawowych procesów w firmie przy możliwie najniższych kosztach.

Poziom Uniwersalny

Idealny wybór dla większości małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników, którzy potrzebują oprogramowania do obsługi wystandaryzowanych procesów, typowych dla firm w danej branży, jednocześnie szukających rozwiązań informatycznych o możliwie najlepszej relacji jakości i funkcjonalności do kosztów

Poziom Profesjonalny

Polecany przedsiębiorstwom i użytkownikom, którzy oczekują rozwiązań informatycznych wspierających najbardziej zaawansowane procesy, często unikalne dla branży i indywidualnie dopasowane do specyfiki danej organizacji, przy optymalnych kosztach

W celu otrzymania linka do wersji demo programu Sage Symfonia ERP, prosimy o kliknęcie w poniższy przycisk lub kontakt pod numerem tel. 605 088 088Kliknij i wyślij maila z prośbą o wersję demo

Nowe informacje wprost na skrzynkę e-mail?.
Zapisz swój e-mail na listę newslettera.

Zapisz sie do naszego newslettera

Pobierz demo Sage Symfonia ERP
Pobierz demo Sage Symfonia

Więcej wersji demostracyjnych znajdą Państwo w odpowiednim dziale menu.

Dane firmy

Jeśli mają Państwo jakiekilwiek pytania, jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.