Przejdź do strony głównejKontakt

Aktualności Symfonia

Firma Patcom regionalnym partnerem gali Firmy Rodzinne Roku 2012

dodano: 2012-09-24 13:55:18

26 września br. odbędzie się uroczysta gala laureatów konkursu Firmy Rodzinne Roku 2012 z województwa zachodniopomorskiego. Uroczysta gala odbędzie się w hotelu „Park Hotel” w Szczecinie. Regionalnym partnerem gali Firmy Rodzinne Roku 2012 będzie Złoty Autoryzowany Partner Sage, firma Patcom.

Firmy Rodzinne Roku 2012 to druga edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do firm rodzinnych, którego celem jest wyróżnienie i promocja najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw z tego segmentu rynku.

Konkurs organizowany jest przez tygodnik Newsweek Polska, we współpracy z Raiffeisen Bank Polska, Polbank EFG, PARP, Stowarzyszeniem „Inicjatywa Firm Rodzinnych”, wywiadownią gospodarczą Dun&Bradstreet oraz firmami partnerskimi, do grona których dołączyła w tym roku firma Sage.

Tegoroczne spotkanie w Szczecinie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami firm w tym regionie, a także możliwością wzięcia udziału w prestiżowym przedsięwzięciu, zrzeszającym kluczowe firmy rodzinne działające na polskim rynku.

Więcej informacji o konkursie na stronie Firmy Rodzinne Roku 2012

 

 

frimy_rodzinne_roku_2012_600

Powrót do poprzedniej strony

Czytaj pozostałe aktualności

Nowe informacje wprost na skrzynkę e-mail?.
Zapisz swój e-mail na listę newslettera.

Zapisz sie do naszego newslettera

Pobierz demo Sage Symfonia ERP
Pobierz demo Sage Symfonia

Więcej wersji demostracyjnych znajdą Państwo w odpowiednim dziale menu.

Dane firmy

Jeśli mają Państwo jakiekilwiek pytania, jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.