Przejdź do strony głównejKontakt

Kadry i Płace - One Payroll

Dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw z wymagającymi procesami biznesowymi, zatrudniających powyżej 200 osób. Odpowiada na zaawanasowane potrzeby organizacji w zakresie wykorzystywania danych na potrzeby różnego rodzaju analiz. Większa efektywności automatyzacji procesów kadrowo-płacowych oraz najwyższe możliwości rozbudowy systemu.

Sage Symfonia Kadry i Płace wraz z rozszerzeniami umożliwiającymi pracownikom dostęp zdalny do istotnych procesów HR (tzw. self-service) to kompletny ekosystem wspierający efektywne zarządzanie pracownikami i współpracownikami zgodnie z przepisami prawa.

Oprogramowanie zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ na co dzień nad jego aktualizacją i rozwojem pracują prawdziwi pasjonaci nie tylko w zakresie technologii, ale
i prawa oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Jest to rozwiązanie tworzone przez ekspertów dla ekspertów.

Kadry i płace to jednak nie wszystko. Nasz ekosystem kadrowo-płacowy umożliwia zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie rekrutacji, rozwoju pracowników, komunikacji oraz obsługę pracowników w kilku językach.

Poziomy rozwiązań Sage Symfonia Kadry i Płace:

W celu otrzymania linka do wersji demo programu Sage Kadry i Płace, prosimy o kliknęcie w poniższy przycisk lub kontakt pod numerem tel. 605 088 088Kliknij i wyślij maila z prośbą o wersję demo

Nowe informacje wprost na skrzynkę e-mail?.
Zapisz swój e-mail na listę newslettera.

Zapisz sie do naszego newslettera

Pobierz demo Sage Symfonia ERP
Pobierz demo Sage Symfonia

Więcej wersji demostracyjnych znajdą Państwo w odpowiednim dziale menu.

Dane firmy

Jeśli mają Państwo jakiekilwiek pytania, jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.