Przejdź do strony głównejKontakt

Finanse i Księgowość

Ponad 25 lat temu wprowadzony został na rynek pierwszy powszechnie dostępny w środowisku Windows program finansowo-księgowy, którego najnowsza wersja – Sage Symfonia Finanse i Księgowość – jest jednym z najpopularniejszych na rynku programów.

Oferujemy w nim bardzo rozbudowane możliwości prowadzenia pełnej księgowości, integracji z innymi rozwiązaniami informatycznymi, np. wspierającymi zarządzanie sprzedażą i magazynem.

Program Sage Symfonia Finanse i Księgowość został zbudowany w taki sposób, by z jednej strony był bardzo elastyczny w obsłudze księgowej dowolnych zdarzeń ekonomicznych, a z drugiej ograniczał pole do popełnienia operatorskich błędów.

Bardzo ważna jest również ergonomia pracy rozumiana jako coś więcej niż tylko wygoda użycia. Widoczne jest to w tych miejscach, gdzie dane można wprowadzać ręcznie. Program sam podpowiada wówczas zakres danych, które w tej operacji są potrzebne.

 

Naszym nowatorskim osiągnięciem, które z biegiem czasu stało się standardem w polskim oprogramowaniu dla księgowości, jest bufor, czyli miejsce wstępnej rejestracji dokumentów do weryfikacji i sprawdzenia przed ostatecznym zapisem do ksiąg

Poziomy rozwiązań Sage Symfonia Finanse i Księgowość

Pakiety_FK

W celu otrzymania linka do wersji demo programu Sage 50c, prosimy o kliknęcie w poniższy przycisk lub kontakt pod numerem tel. 605 088 088Kliknij i wyślij maila z prośbą o wersję demo

Nowe informacje wprost na skrzynkę e-mail?.
Zapisz swój e-mail na listę newslettera.

Zapisz sie do naszego newslettera

Pobierz demo Sage Symfonia ERP
Pobierz demo Sage Symfonia

Więcej wersji demostracyjnych znajdą Państwo w odpowiednim dziale menu.

Dane firmy

Jeśli mają Państwo jakiekilwiek pytania, jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.