Przejdź do strony głównejKontakt

System Symfonia 2.0 - opis

System Symfonia 2.0 oparty jest o aktualizowaną i rozwijaną technologię gwarantującą bezpieczeństwo danych przedsiębiorstwa.

Ważna zmiana jaka dokonała się już w 2014 r. jest związana z wycofaniem wsparcia przez firmę Microsoft dla systemu operacyjnego Windows XP*. Decyzja ta pociągnęła za sobą konsekwencje, w wyniku których Rządowy Zespół Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT rekomendował zaplanowanie migracji systemów używanych w firmach i instytucjach państwowych na nowsze wspierane przez producenta wersje systemów operacyjnych.

W trosce o obniżenie kosztów odnowienia oraz bezpieczeństwo danych, powstał program Sage Symfonia 2.0 i Sage Symfonia Start 2.0, który posiada:

  • najwyższy poziom bezpieczeństwa
  • rozszerzone funkcjonalności
  • wyższy komfort użytkowania
  • wsparcie ze strony producenta systemu operacyjnego
  • raportowanie w formacie JPK
  • dostęp do wydajnych i szybkich aktualizacji
  • Współpraca z serwisami NIP i VIES
  • pobieranie danych kontrahentów z GUS

 

Programy Sage Symfonia 2.0

Sage Symfonia to system kompleksowo wspomagający zarządzanie firmami o dowolnym profilu działalności. Tworzą go programy:

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość

Program realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe począwszy od budowania planu kont i łatwego księgowania raportów, poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia aż do gotowych lub definiowanych przez użytkownika zestawień i sprawozdań.

Sage Symfonia Analizy Finansowe

Program wspomaga pracę analityka finansowego, umożliwiając przeprowadzenie dodatkowych analiz różnorodnie agregowanych danych, zaewidencjonowanych w programie Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość.

Sage Symfonia 2.0 Handel

Program wspomaga sprzedaż i zarządzanie gospodarką magazynową (pełna ewidencja stanów magazynowych). Wystawia wszystkie niezbędne dokumenty: sprzedaży, magazynowe i zakupu. Pozwala zaplanować i prowadzić określoną politykę sprzedaży. Obsługuje drukarki fiskalne.

Sage Symfonia Kadry i Płace - One Payroll

Program zarządza płacami oraz danymi kadrowymi pracownika i firmy. Umożliwia prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga planowanie, ewidencję czasu pracy i płac (umożliwia wykorzystanie danych z modułu kadrowego do automatycznego naliczania płac).

 

Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe

Program ułatwia ewidencjonowanie i amortyzowanie środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Ewidencjonuje i umarza niskocenowe składniki majątku. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków. Obsługuje ulgi inwestycyjne.

 

Wszystkie programy działają samodzielnie lub wzajemnie współpracują.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami


Nowe informacje wprost na skrzynkę e-mail?.
Zapisz swój e-mail na listę newslettera.

Zapisz sie do naszego newslettera

Pobierz demo Symfonia
Pobierz demo ERP
Pobierz demo Sage 50c

Więcej wersji demostracyjnych znajdą Państwo w odpowiednim dziale menu.

Dane firmy

Jeśli mają Państwo jakiekilwiek pytania, jesteśmy do bezpośredniej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.